Síň slávy

Toni

Antonín Bláha

Legenda závodních her. Antonín „Toni“ Bláha válel v TrackManii a díky svému skillu objel nejen Evropu, ale podíval se na závody i za „velkou louži“. V dobách své největší slávy byl považován za jednoho z nejlepších závodních hráčů a dokázal konkurovat nejen na domácí scéně.

ROZHOVOR 

Vybraná ocenění

street

Jan Palacký

Jeden z nejlepších hráčů Call of Duty 2, který kdy v Česku hrál. Jan „Street“ Palacký tehdy se svými spoluhráči vládli nejen na české scéně, jméno si dokázali vydobýt i v zahraničí. Právem se tak stal legendou, která je mezi fanoušky této herní série nezapomenutelná.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

PredY

Tomáš Pospíšil

Tomáš "PredY" Pospíšil se v dobách své aktivní kariéry právem řadil mezi nejlepší hráče StarCraftu II u nás. V kůži Terranů dominoval na domácí scéně, získal několik cenných titulů, včetně toho z Mistrovství České republiky 2011. Nikdy v kariéře se mu však nepodařilo vybojovat zlato z prestižní a uznávané Národní StarCraft ligy. Své zdařilé působení dokázal prezentovat i v zahraničí, kde skalní fanoušci určitě vzpomenou na účast na Intel Extreme Masters v Kyjevě nebo na dramatickou cestu turnajem na švédském DreamHacku Summer 2011, kde se PredY probojoval mezi TOP16, když porazil hráče světového formátu jako Jinra nebo GoOdyho.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

Pospi

Tomáš Pospíchal

Esuba nezahrnuje jen profesionální hráče. Jedním ze základních pilířů byl až do nedávna i Tomáš „Pospi“ Pospíchal. V eSubě strávil neuvěřitelných deset let, na starosti měl týmový web, o který se staral pečlivě a neunavitelně. Byl to právě on, kdo s prvními díly projektu eSuba Stars začal a jistě pro něj bude překvapení, že i on si vysloužil místo v Síni slávy. Naprosto zaslouženě.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

Plague

Petr Brablec

Veterán, který stál téměř u zrodu. Petr „Plague“ Brablec do eSuby přišel v roce 2005 a byl tak jedním z vůbec prvních hráčů Modré krve. Se spoluhráči tenkrát váleli v Call of Duty 1, později přesedlali na Call of Duty 2. A dařilo se jim přímo skvěle, kromě české scény se brzy dokázali rovnat i s tou světovou špičkou. 

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

oskar

Tomáš Šťastný

Nejlepší český hráč CS:GO, který se dokázal prosadit i ve světě. Tomáš „oskar“ Šťastný se stal prvním Čechem, který si zahrál na turnaji kategorie Major. Za svou kariéru, která stále pokračuje, dokázal vybojovat neskutečné množství úspěchů. Esubácká legenda v současnosti hraje v týmu HellRaisers a se sbírkou cenných triumfů končit nehodlá.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

odstranovac

Michal Duchoň

Legendární hráč, kterého zná snad každý český fanoušek League of Legends. Michal „Odstranovac“ Duchoň za svou kariéru zažil spoustu úspěchů a v LoL byl silný snad ve všech možných pozicích. V době své největší slávy jen stěží našel přemožitele a i to byl jeden z důvodů, proč se před dvěma lety nakonec rozhodl ukončit svou kariéru.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění
1. místo
Hitpoint FINALS 12
1. místo
MČR 2017
1. místo
HP Omen League of Legends Cup 2017

Miah

Vladimír Ďurčík

Jeden z nejlepších hráčů League of Legends ve své době. Vladimír „Miah“ Ďurčík s profesionální kariérou skončil před čtyřmi lety. Díky svým jedinečným skillům coby midlaner se probojoval i do zahraničních štací. Za sebou má celou řadu úspěchů, včetně třetího místa na FACEIT Gamescon Challenge v Německu, či druhého místo v ESL Euro Series Summer.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

Mazarini

Nikolai Lazarev

Legenda, která zářila nejen v Čechách, ale i ve světě. Nikolai „Mazarini“ Lazarev byl profesionálním hráčem Call of Duty 4, který ve své době předváděl fantastické výkony. Byl jedním z nejlepších hráčů nejen u nás, ale i ve světě. Profesionální kariéru sice ukončil už před devíti lety, na aktivní hraní ale nezanevřel. Do dnes ho můžete sledovat na Twitchi, navíc aktivně válí v PUBG a rozhodně se v něm neztratí.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění
1. místo
BeFirst LAN

luckeR

Lukáš Blažek

Lukáš "luckeR" Blažek jeden z nejlepších světových sniperů v Call of Duty 2 a postrach všech soupeřů, který svým umem udivoval celou tehdejší herní scénu. Našel by se jen málokdo, kdo by jej v jeho slavné éře neznal. Byl skutečnou legendou a opravdovým playmakerem. Dokázal rozhodovat zápasy, klíčové situace a byl obrovským tahounem týmu. Během své kariéry posbíral řadu skvělých umístění doma i v zahraničí, a to vše pod hlavičkou eSuby.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

Luboshmir

Lubomír Pešák

Legenda, která zažila celou řadu úspěchů. I tak by se dal popsat Lubomír Pešák, ve světě esportů známý pod přezdívkou Luboshmir. Fantastický hráč, který začínal na tehdy populární české FPS hře Vietcong, později se přesunul ke Call of Duty 2 a časem se zformoval do jednoho z nejlepších hráčů Call of Duty 4 a to nejen na české scéně. Do eSuby přišel v roce 2009 a rázem s týmem přinášel jedno vítězství za druhým. Dokonce se probojovali až na třetí příčku v Evropě. Po sérii úspěchů se nakonec tým rozhodl zkusit zahraniční štaci, po nějaké chvilce se však vrátili do eSuby.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění
1. místo
BeFirst LAN

Jckl

Michael Holý

Legenda, která se dokázala zapsat do paměti. Michael „Jckl“ Holý válčil v Counter-Strike 1.6 a společně s týmem tehdy váleli nejen v Čechách, ale i za hranicemi. Věrní 1.6 zůstávali i v době, kdy ostatní přecházeli na novější Counter-Strike: Global Offensive a za své skvělé výkony si vybudovali slušnou fanouškovskou základnu.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

Herdyn

Pavel Mikeš

V League of Legends se stal dvakrát po sobě mistrem ČR a patří mezi nejznámější tváře téhle populární MOBA hry. Pavel „Herdyn“ Mikeš sice s profesionálním hraním už sekl, hrám se ale věnuje nadále. Stal se z něj úspěšný streamer a youtuber.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

HenkkyG

Luboš Ilko

Ľuboš "HenkkyG" Ilko v eSubáckém dresu strávil skvělých 5 let. Taková věrnost se ve světě esportu opravdu jen tak nevidí a slovenský sniper se tak výrazně podílel na budování image nejúspěšnější domácí organizace. Během svého působení eSuba dosáhla řady velkých úspěchů, a to jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni.

Vybraná ocenění
1. místo
QUIETUS-DAY 2015
1. místo
Y-GAMES 2016
1. místo
MSI GAMES 2016

Hectic

Petr König

Petr „Hectic“ König se díky svému umu probojoval se svými spoluhráči na celou řadu zahraničních turnajů a sám se dokonce stal kapitánem reprezentace. V eSubě zářil od roku 2004 a postupně si vypracoval mezi známé tváře CoD scény.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

HakkiJunior

Erik Leštach

Pokud by si měl kdokoliv vybavit jednoho nezapomenutelného hráče Trackmanie a vůbec závodních her, určitě by mu na jazyk přišlo jméno Erik "hakkiJunior" Leštach. Virtuální jezdec se stal fenoménem ve svém oboru a vůbec prvním profi esportovcem v Evropě pod hlavičkou světoznámé společnosti Red Bull. Erik se může pyšnit tituly z Mistrovství České republiky, švédského DreamHacku nebo titulem mistra světa z ESWC v Paříži - je jediným Slovákem, kterému se něco takového povedlo. Jeho nesporné kvality se přenesly i do reálného života, když se zúčastnil show GT Academy. Kromě toho si například zazávodnil i se šampionem Sebastianem Vettlem v simulátoru F1. Bohatou kariéru ukončil v roce 2017.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění
1. místo
MČR 2011
1. místo
ESWC 2011 Grand final

Frankie

Vojtěch Souček

V esportech se nepohybují pouze hráči, důležitou složkou týmů jsou i redaktoři. Jedním z těch legendárních byl i Vojtěch „Frankie“ Souček, který u eSuby působil od roku 2008 a strávil psaním skvělých textů dlouhých jedenáct let.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

el-Diablo

Petr Šavelka

Do eSuby vstoupil v roce 2005 a téměř okamžitě se zapsal do paměti. Petr „el-Diablo“ Šavelka byl v té době nejlepším českým hráčem FIFY, který na domácí scéně takřka nepoznal přemožitele. Dokázal se probojovat na World Cyber Gamez, což byl v té době mezi českými profesionálními hráči jedinečný úspěch. Navíc tam byl krůček od postupu mezi osm nejlepších hráčů světa, neskutečnou jízdu však zastavil smolný gól. I tak se jednalo o skvělý úspěch nejen pro el-Diabla, ale pro celou českou gaminovou scénu.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

DeVil

Ondřej Balušek

Další z legendárních hráčů eSuby je Ondřej „DeVil“ Balušek. DeVil válčil ve StarCraftu 2 za rasu Zergů a patřil mezi nejlepší hráče na české scéně. Za sebou má celou řadu úspěchů, vidět byl mnohokrát i na zahraničních turnajích, kde se dokázal měřit i s top hráči.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

Burgin

Zdeněk Salát

Sbíral jeden úspěch za druhým. Zdeněk „Burgin“ Salát je jedním z nejlepších hráčů NHL vůbec. Hokejovou simulaci hrával ještě na počítači v dobách, kdy tam vycházela, a právem patřil k české špičce.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

Blx

Jindřich Zelený

Jindřich „Blx“ Zelený s partou dalších spoluhráčů ve své době válcovali nejen českou, ale i zahraniční scénu. Svými skilly dostali eSubu do podvědomí po téměř celé Evropě a vybojovali řadu úspěchů. Blx zářil v prvním i druhém díle, s hraním pak skončil s přechodem na díl čtvrtý, který ho tenkrát zklamal.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

benq1

Tomáš Masaryk

Tomáš „benq1“ Masaryk působil v eSubě přes 7 dlouhých let, během kterých působil v roli hráče i trenéra CS:GO. Během svého působení pomohl eSubě k 49 medailovým umístěním a mezi jeho největší triumfy patří vítězství z Hitpoint FINALS nebo COOL ligy. Dařilo se ale i ve světě, kdy ovládl turnaje ICL #30 nebo LEGEND Series a zažil postup mezi nejlepších 8 týmů na V4 FSF. Benq1 není jen legendou eSuby, ale i česko-slovenské Counter Strike scény.

Vybraná ocenění
1. místo
MČR Tour
1. místo
ZOWIE CZSK Challenge #1
1. místo
ASUS FINALS 8

.PhP

Marek Kádek

Legendární střelec. Marek „.PhP“ Kádek byl nezapomenutelným hráčem Counter-Strike Source a díky svým schopnostem zažil bohatou kariéru. Dokázal se zapsat do podvědomí fanoušků i protivníků nejen na československé scéně, ale zářil i za hranicemi, kde s týmem vybojoval nejeden prestižní turnaj.

ROZHOVOR

Vybraná ocenění

#modrakrev