Kariéra

Chtěl bys být součástí nejrychleji rostoucího odvětví na světě? Pracovat v kolektivu lidí, které spojuje vášeň pro gaming a esport? Chceš poznat, jaké to je budovat rychle rostoucí firmu se stovkami tisíc fanoušků?

Account Manager
Chceš se starat o partnery esportového týmu eSuba? Pracovat v srdci českého esportu a otevírat svět her brandům z nejrůznějších odvětví? Hledáme týmového account managera, který bude mít na starost pestrou škálu projektů pro klienty jako jsou Intel, Mastercard nebo Logitech. Hodit se ti bude samostatnost a spolehlivost, výborné komunikační a organizační dovednosti, stejně jako chuť posouvat českou herní scénu.
Podrobnější info zde

Senior Graphic Designer

Jako eSuba senior graphic designer dostaneš na starost široké portfolio kreativních projektů pro eSuba tým i pro naše partnery a klienty. Primárně budeš tvořit digitální kampaně – vše od statických obrázků a videí po weby nebo nejrůznější speciální formáty. Zapojíme tě ale i do offline eventů a dalších projektů. Naplno využiješ svůj kreativní potenciál v pestré škále úkolů. Kromě kreativity a smyslu pro detail se ti budou hodit i organizační schopnosti, schopnost určit si priority a zorganizovat svoji práci.
Podrobnější info zde

S tempem, kterým rosteme, můžeš brzy očekávat další nové přiležitosti. Vše se včas dozvíš zde, nebo na našich sociálních sítích.

žádné zápasy

eSuba 1 - 2 UNGENTIUM
1xBET Series
eSuba 1 - 2 k23
1xBET Series
eSuba 0 - 2 Dynamo Eclot
1xBET Series

#modrakrev