Kariéra

Chtěli byste být součástí nejrychleji rostoucího odvětví na světě? Pracovat v kolektivu lidí, které spojuje vášeň pro gaming a esport? Chcete poznat, jaké to je budovat rychle rostoucí firmu se stovkami tisíc fanoušků?
 

 

Account Manager

Chceš se starat o partnery esportového týmu eSuba? Pracovat v srdci českého esportu a otevírat svět her brandům z nejrůznějších odvětví? Hledáme týmového account managera, který bude mít na starost pestrou škálu projektů pro klienty jako jsou Red Bull, Mastercard nebo Logitech. Hodit se ti bude samostatnost a spolehlivost, výborné komunikační a organizační dovednosti, stejně jako chuť posouvat českou herní scénu.

Zajímá tě víc? Klikni ZDE

 

Merchandise Specialist

Hledáme někoho, kdo se s láskou a péčí postará o merch eSuby – od oblečení přes doplňky po speciální limitky. Budeš kompletně zodpovídat nejen za sklad, objednávky a fakturace, ale také mít možnost se podílet na kreativnímu procesu při tvorbě nového merche, přípravě marketingových kampaní na podporu jeho prodeje, dohlížet na jejich exekuci a úzce spolupracovat na dalším rozvoji celé této kategorie. Zápal pro fashion segment a marketing jsou velké plus. Bude se ti také hodit organizovanost, zodpovědnost, základy ekonomie a time managementu.

Zajímá tě víc? Klikni ZDE

17. - 20. 3.
Hitpoint Masters Spring 2022
eSuba 0 - 2 BIG Academy
Thunderpick Bitcoin Series
eSuba 0 - 2 ONETAP
Pinnacle Winter Cup
eSuba 2 - 1 OFFSET
Thunderpick Bitcoin Series

#modrakrev